Round of Death

Forum kręgu Round of Death

Ogłoszenie

Z uwagi na to że nie chcę płacić za utrzymanie forum będziecie musieli się troszkę pomęczyć z reklamami.

#1 2009-01-03 17:26:10

gadzik

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 40
Punktów :   

Poziom Kręgu

Proszę najstarszych o niezmienianie poziomu kręgu na stronie głównej. Ponieważ z własnych doświadczeń zauważyłem że możemy mieć więcej ataków na nasz krąg z strony słabszych kręgów, a idzie za tym pd i złoto. Zresztą sam nie raz trafiłem na kręgi które mnie tym zmyliły.

                                                                                                                                                                             Pozdrawiam


_____________________________________________________________________________________________
Kiedy będę szedł doliną śmierci zła się nie ulenknę,
bo będę największym sk******em w tej dolinie

Offline

 

#2 2009-02-16 20:47:57

Fire Wizard

Poczotkujący Mag

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 58
Punktów :   

Re: Poziom Kręgu

hmm myśle że teraz powinniśmy ustawić jak najwyższy poziom kręgu, ponieważ inni człokowie odwiedzający go odrazu sie zniechęcają... tym bardziej, że nie jesteśmy jeszcze w samiej czołówce...


_____________________________________________________________________________________________

Offline

 

#3 2009-02-17 17:46:58

Bartek1995r

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Poziom Kręgu

no tak po moich ostatnich doświadczeniach, też jestem za aby wzbogacić sie o kilku członków.... nawet ze slabszymi lvl... ale zawsze...

Pozdrawiam


_____________________________________________________________________________________________

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oi.pun.pl www.eb.pun.pl www.vanilla.pun.pl www.les-iris-mauves.pun.pl www.3wrakow.pun.pl