Round of Death

Forum kręgu Round of Death

Ogłoszenie

Z uwagi na to że nie chcę płacić za utrzymanie forum będziecie musieli się troszkę pomęczyć z reklamami.

#1 2009-01-18 23:09:33

Similar

Moderator

7337157
Call me!
Skąd: Ellada
Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 27
Punktów :   

KONIEC FUZJI

Data: 18.01.2009 23:05
Nadawca: KAMYK68
Temat: Życie w Kręgu


Wiadomość: Człowiek nie zdąży dojechać do szkoły a tu już same jaja
1. Niech ktoś inny robi ataki kręgu bo dopiero się rozpakowałem
2.Niestety razem z Szakirą wracamy do KAMYCZKÓW . Po atakach wychodzimy z kręgu czyli około 2.00
3.Jedna prośba rozstańmy się w zgodzie , wiem że Aregon namieszał . Ale powstrzymajmy się potem od obupólnej walki.
Ja traktuję tę grę jak zabawę .Aregon jest młody i ma gorącą głowę.Zaatakował niektórych z Was ale przemówię mu do rozumu . Znaszej strony po rozstaniu nie macie się czego obawiać ( chyba , że ktoś się pomyli )
4. Z Szakirą wyjdziemy ponieważ nasza trójka to ojciec i dwóch synów , założyliśmy krąg KAMYCZKI , tam teraz nie ma wesołej atmosfery , u Was jest niezła organizacja i tak dalej.. , no cóż fuzja nie wyszła przepraszamy myślę ,że zostaniemy kumplami
5. Ustawianie się na nas za dużo Wam chyba nie da bo mieszkamy pod jednym dachem i porumiewamy się błyskawicznie i szybko reagujemy na niebezpieczeństwa .
Zresztą u nas każdy ma dostęp do każdego maga i jeden może prowadzić pojedynki i ataki . Myślę , że to rozwiązanie Was zaszokuje ale u nas zdaje to egzamin celująco .
Daj odpowiedź



Data: 18.01.2009 23:17
Nadawca: KAMYK68
Temat: Życie w Kręgu


Wiadomość: Z aregonem dajcie już spokój ja sam się z nim rozliczę
My z Szakirą zostajemy trzy dni a on ma spokój ( i manto ode mnie !!!! )


Odpowiedź:

Jak powiedzialem wczesniej nie ma żadnego problemu Jeżeli chcecie możecie zostac te 3dni bo tyle trzeba czekac na zmianę kręgu .

Ps.
Aragon namieszal strasznie i niestety poniesie tego konsekwencje. Może nie dziś nie jutro bo szkoda mi czasu na to ale daleko w tej grze nie zajdzie chyba, że przeprosi w co wątpie. O ataki z naszej strony nie musicie sie obawiać chyba, że zaatakujecie pierwsi.

Szkoda, że fuzja sie nie udała ale tak czasem bywa.

Ja życze powodzenia w dalszej grze.

Odpowiedź:

Jeżeli zaatakuje jeszcze raz kogokolwiek z kręgu to niech spodziewa się kary. ..

Przekonam resztę o nieagresji w stosunku do jego osoby.

Jeszcze raz dziekuję, że odważyliście sie na Fuzję


AREGON-w miarę mozliwosci atakować cały czas!!!


Mroczna Ścieżko, która zasnuwasz wszelkie milości mego serca, wonio rozkładu, która piękniejsza jesteś mi niż czerwone róże, dotyku zimnego palca śmierci, w blasku którego ma dusza doznaje ekstazy...

... spraw aby moje ofiary na zawsze pozostały w cieniu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs16najlepsze.pun.pl www.bakugan-rpg.pun.pl www.polskimastertruck.pun.pl www.panorama.pun.pl www.wieik-elektrotech.pun.pl