Round of Death

Forum kręgu Round of Death

Ogłoszenie

Z uwagi na to że nie chcę płacić za utrzymanie forum będziecie musieli się troszkę pomęczyć z reklamami.

#1 2009-02-16 20:55:33

Fire Wizard

Poczotkujący Mag

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 58
Punktów :   

Round of Death - odnowienie

Witam,

Chciałbym sie zapytać Was wszystkich co sądzicie o odnowieniu naszego kręgu:

Zrobilibyśmy nowy... ze świeżymi statystykami... wiem, że praca nad wzbiciem sie w KS na to samo miejsce co teraz zajęłaby bardzo dużo czasu, ale w tym kręgu(tak mi sie wydaje) że wyżej nie zajdziemy... mamy bardzo dużo złota straconego... ale wiecie to jest tylko propozycja... w tym temacie wszystko wywnioskujemy...

oczywiście wszyscy z tego kręgu przeszlibyśmy do nowego...

jeśli tak, to dlaczego...

jeśli nie, to tez dlaczego...



Pozdrawiam wszystkich i prosze o dogłębne zastanowienie

P.S. można dać przykład el_kojacka, który ze swoją ekipą zrobił nowy krąg i dość szybko piął sie w góre...


_____________________________________________________________________________________________

Offline

 

#2 2009-02-17 17:14:41

Historyk

New Born

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Round of Death - odnowienie

ja jestem za:D

Offline

 

#3 2009-02-17 17:43:03

Bartek1995r

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Round of Death - odnowienie

ja też jestem za  ;-)


_____________________________________________________________________________________________

Offline

 

#4 2009-02-17 18:47:15

PonuryŻniwiarz

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 29
Punktów :   

Re: Round of Death - odnowienie

Taka odnowa to dobra rzecz, mam doświadczenie.
Nie usuwajmy tego kręgu, załużmy w nim akademię. Jeżdżcy smoków zostawili Pogromców Smoków  jako akademię i szybko zdobyli 15 miejsce.
Obawiam się jednak, że niedługo nowy krąg zajmie miejsce alchemików. Narazie są najsilniejsi, ale widziałem nowy krąg : FronzenFlame który nie ma prawie żadnych przegranych walk. WIZYDA moja koleżanka z kręgu która chyba ściga się w ekspieniu z WANDALUSem  należy do tego kręgu podobnie jak kilku SUPERIORÓW którzy bez problemu pokonali by z naszego składu 2 naraz. Widziałem u nich superiorów wody, ognia , uzdrowienia i cienia. Oni też założyli nowy krąg. To ostatni odłam Jeźdźców Smoków, do których do niedawna należałem. Do nich przenieśli się najsilniejsi.






Będziemy mieć z nimi małe szanse (np. korzystając z mojej metody zdobywania pda) ale jestem za.

człowiek często ma małe szanse ale jeśli nie traci nadzieji i wierzy, wygrywa.







































































w skrócie:
Jestem za

Ostatnio edytowany przez PonuryŻniwiarz (2009-02-17 18:48:46)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3wrakow.pun.pl www.eb.pun.pl www.les-iris-mauves.pun.pl www.friendly.pun.pl www.vanilla.pun.pl