Round of Death

Forum kręgu Round of Death

Ogłoszenie

Z uwagi na to że nie chcę płacić za utrzymanie forum będziecie musieli się troszkę pomęczyć z reklamami.

#1 2009-01-11 18:10:56

Similar

Moderator

7337157
Call me!
Skąd: Ellada
Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 27
Punktów :   

Taktyka Mrocznej Strony

Drodzy koledzy nekromanci. Chciałbym przedstawić wam ciekawą i obiecującą taktykę która napewno przyniesie wam same korzyści.

Sam opracowałem ją wczoraj i wyniki są zaskakujące. Otóż w ToM to właśnie my jestesmy agresorami dlatego ten system jest dla nas bardzo dobry.

Etap pierwszy:

Ubieramy się na jeden żywioł. W moim przypadku jest to ogień gdzie ochrona wynosi 230.

W komnacie sławy wybieramy sortowanie magów którzy stracili najwięcej złota. (podziękowania dla Gadzika )

Z tej listy szukamy osób przynajmniej 6LV wyżej władających żywiołem na który mamy ochronę.

Zapisujemy wybrane ofiary jako wrogów.

I tak oto mamy listę np. 20magów ognia 6lv wyżej od nas którzy najczęściej dają po 500złota.

Wnioski:

Brak przegranych walk
10PD od ataku
Dużo złota

Jeżeli ktoś z was ma cos jeszcze do dodania to czekam na info. Od wczoraj zarobiłem na tej taktyce 6000złota i nie przegrałem ani jednego pojedynku. W KS jestem już prawie w TOP 200.

Mam nadzieję, że informacje przydadzą się


Mroczna Ścieżko, która zasnuwasz wszelkie milości mego serca, wonio rozkładu, która piękniejsza jesteś mi niż czerwone róże, dotyku zimnego palca śmierci, w blasku którego ma dusza doznaje ekstazy...

... spraw aby moje ofiary na zawsze pozostały w cieniu.

Offline

 

#2 2009-01-11 20:40:56

gadzik

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 40
Punktów :   

Re: Taktyka Mrocznej Strony

zgadzam się od bardzo dawna stosuję to taktykę i sprawdza się także w przypadku powietrza nie wiem jak inne dziedziny magii.


_____________________________________________________________________________________________
Kiedy będę szedł doliną śmierci zła się nie ulenknę,
bo będę największym sk******em w tej dolinie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ebase-fm.pun.pl www.riseofimmortals.pun.pl www.motoskutery.pun.pl www.trojporozumienie.pun.pl www.fctsianecki.pun.pl